O nas

Paragon  Technologies

Paragon Technologies: zamiłowanie do techniki, silny nacisk na obsługę

Misja Paragon Technologies jest jasna: znalezienie optymalnej równowagi pomiędzy jakością, obsługą i ceną napraw elektronicznych i hydraulicznych. Dążymy do tego, stale ulepszając świadczone przez nas usługi przy wykorzystaniu jasnych testów wydajności i ugruntowanych procedur. Nasi pracownicy, sprzedawcy i dostawcy ściśle współpracują ze sobą, aby zrealizować naszą misję.

Pracowników firmy traktujemy jak rodzinę. Wielu z nich pracuje tu już od samego początku. Wszyscy są dobrze wyszkoleni, wyjątkowo kompetentni i codziennie z takim samym zaangażowaniem dążą do doskonałości. Ich dążenie wspierają systemy i procedury, sporządzone z szacunkiem dla naszych wartości. Drzwi do kierownictwa najwyższego stopnia zawsze stoją otworem – także dla dostawców – aby umożliwić omawianie ewentualnych obaw.

Paragon Technologies:

kim jesteśmy?

Już od 25 lat stanowimy punkt odniesienia w naszej dziedzinie. Klienci znajdą w nas wszechstronnego partnera do napraw przemysłowych elementów elektronicznych, związanych z robotyką, hydraulicznych i elementów serwosterowania.

Wiele przedsiębiorstw – od małych i średnich, po graczy światowego formatu – zaufało naszym usługom.

 

Utrzymanie działania produkcji dzięki naprawom gwarantującym minimalny czas przestoju: do tego dążymy. Dysponujemy różnymi lokalizacjami, wyposażonymi w najnowocześniejsze środowiska testowe i z wewnątrzzakładową robotyką. Nasi doświadczeni technicy są w najwyższym stopniu niezawodni i pracują zgodnie ze specyfikacjami OEM. Gwarantujemy unikatowy proces przeglądu i naprawy, najwyższej klasy system śledzenia naprawy i towarzyszący jej raport.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub od razu zamówić naprawę? 

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Chętnie omówimy możliwości współpracy lub dostarczymy więcej informacji o Paragon Technologies Europe podczas spotkania. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać.

Address Merksplassesteenweg 97 – unit 1, 2310 Rijkevorsel

Email info@paragontech.be

Phone +32 3 3130263

Wypełnij formularz

Section

Podczas przetwarzania danych osobowych przestrzegamy ustawy o ochronie prywatności: ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GDPR).